Ponuka práce > POĎ S NAMI PRACOVAŤ DO SSC ZA HRANICE SLOVENSKA!

POĎ S NAMI PRACOVAŤ DO SSC ZA HRANICE SLOVENSKA!

Náplň práce

Hovoríš aktívne maďarsky a nie je pre teba problém pri hľadaní práce prekročiť hranice Slovenska?
Potom hľadáme práve TEBA!
Skvelá príležitosť pracovať v centre zdieľaných služieb v Liberci. Ak chceš byť súčasťou niečoho veľkého pošli nám svoje CV.
Pre nášho klienta významnú medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Českej republike momentálne obsadzujeme pozíciu nákupca/čiastkový účtovník.

Máš skúsenosť z oblasti nákupu alebo si šikovný účtovník? Poď s nami pracovať do SSC v Českej republike!

Požiadavky

Vhodní kandidáti spĺňajú nasledujúce kritéria:
- plynulá znalosť maďarského a anglického jazyka - PODMIENKOU
- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka - nemčina, taliančina - VÝHODOU
- predchádzajúca skúsenosť z oblasti nákupu, logistiky, účtovníctva alebo SSC - VÝHODOU
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- chuť pracovať v medzinárodnom prostredí a tíme
- znalosť program SAP - VÝHODOU
- pri účtovníckych pozíciach ekonomické vzdelanie, predchádzajúca skúsenosť z čiastkového alebo komplexného účtovníctva - PODMIENKOU

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Nitra