Cenník inzercie

Personalistka.sk je obľúbený pracovný portál, ktorý pravidelne zverejňuje aktuálne ponuky voľných pracovných pozíc a zamestnaní v oblasti ľudských zdrojov. Uchádzačom o zamestnanie prinášame dôležité informácie o voľných pracovných miestach u firiem, inštitúcií a podnikateľov z celého Slovenska. Ceny sú bez dph.

 

INZERÁT MINI

1 inzerát
Pridajte inzerciu vašej jednorázovej pracovnej ponuky na náš pracovný portál Personalistka.sk. Inzerát ešte k tomu zobrazíme aj na sociálnej sieti FACEBOOK. Všetko celkom ZADARMO v 1 ľubovoľnom regióne a 1 odbore. Inzercia zadarmo sa riadi platnými obchodnými podmienkami prevádzkára. Inzercia ponuky práce je zobrazovaná po dobu 30 dní.
ZADARMO
na 30 dní
Objednať

INZERÁT MINI

1 INZERÁT
Pridajte inzerciu vašej jednorázovej pracovnej ponuky na náš pracovný portál Personalistka.sk. Inzerát ešte k tomu zobrazíme aj na sociálnej sieti FACEBOOK. Inzercia ponuky práce je zobrazovaná po dobu 30 dní.
59 €
na 30 dní
Objednať

START 3

3 inzeráty
Najefektívnejší a najobľúbenejší spôsob inzercie voľných pracovných pozíc. Paušál pre inzerciu 3 PRACOVNÝCH POZÍC v ľubovoľnom regióne a jej súčasné umiestnenie až v 3 ODBOROCH naraz, naviac ešte k tomu zobrazenie na sociálnej sieti FACEBOOK. Pri využití paušálu inzerujete za výhodnú cenu 40 Eur / inzerát vrátane EXTRA služieb. Inzercia ponuky práce je zobrazovaná po dobu 30 dní.
120 €
na 30 dní
Objednať

START 5

5 INZERÁTOV
Najefektívnejší a najobľúbenejší spôsob inzercie voľných pracovných pozíc. Paušál pre inzerciu 5 PRACOVNÝCH POZÍC v ľubovoľnom regióne a jej súčasné umiestnenie až v 3 ODBOROCH naraz, naviac ešte k tomu zobrazenie na sociálnej sieti FACEBOOK. Pri využití paušálu inzerujete za výhodnú cenu 38 Eur / inzerát vrátane EXTRA služieb. Inzercia ponuky práce je zobrazovaná po dobu 30 dní.
190 €
na 30 dní
Objednať

START 10

10 inzerátov
Najefektívnejší a najobľúbenejší spôsob inzercie voľných pracovných pozíc. Paušál pre inzerciu 5 PRACOVNÝCH POZÍC v ľubovoľnom regióne a jej súčasné umiestnenie až v 3 ODBOROCH naraz, naviac ešte k tomu zobrazenie na sociálnej sieti FACEBOOK. Pri využití paušálu inzerujete za výhodnú cenu 29 Eur / inzerát vrátane EXTRA služieb. Inzercia ponuky práce je zobrazovaná po dobu 30 dní.
290 €
na 30 dní
Objednať

NA MIERU

10 - 2000 inzerátů
Balíčky inzercie PROFI a EXPERT na mieru, prispôsobené vašim potrebám, vrátane ďalších EXTRA služieb a automatického TOPOVANIA ponúk. Vhodné pre veľké spoločnosti a personálne agentúry. Odporúčame pre masívnu inzerciu v priebehu celého roka.

BANNERY

-
Vaše reklamné bannery na našom pracovnom portály! Získajte desiatky tisíc zobrazení reklamných bannerov na vaše služby alebo produkty mesačne a oslovte svojich potenciálnych zákazníkov. Ušetrite až 90 % nákladov na reklamu. Výhodná cena setu bannerov už od 59 Eur / 30 dní.

Topovanie

Upozornite na vaše zaujímavé pracovné ponuky a umiestnite ich medzi TOP PONUKY na predné pozície portálu. Odporúčame ako efektívny doplnok pre inzerciu START. Ponuky v topovaní sú farebne zvýraznené a zobrazované po dobu 30 dní na predných pozíciách.
69 €
na 30 dní