Ako hľadať prácu prostredníctvom pracovného portálu

 

 

Hľadáte prácu, ale na vývesným tabuliach Úradu práce alebo v tlačenej inzercii a stále nič vhodného nenachádzate? Potom využite náš pracovný portál Personalistka.sk, ktorý obsahuje oveľa viac pracovných ponúk na jednom mieste. Ako hľadať práce cez náš pracovný portál?

 

Pri návšteve stránky pracovného portálu, môžete vyhľadať prácu podľa filtrov:  • Mesto, región
  • Fulltextové vyhľadávanie
  • Dátum vloženia inzerátu
  • Odvetvie

 

Ihneď ako si nastvíte filter, zobrazia sa vám ponuky na základe zadaných parametrov. Oveľa viac inzercie zadávajú personálne agentúry, môže sa tak stať, že jeden inzerát nájdete niekoľkokrát z rôznymi kontaktnými údajmi. Je preto dobré odpovedať na viac ponúk. 

 

V prípade, že vás niektorá ponuka práce zaujme, pripravte si životopis a motivačný dopis, prírpadne fotografiu, pokiaľ je vyžadovaná. Všetko zašlite na uvedený kontakt. Na motivačnom dopise si dajte záležať, je nutné napísať, prečo chcete v danej firme pracovať. Motivácia a elán sú kľúčom k získaniu vysnívanej pracovnej pozície. Potom už stačí vyčkať, či vás pozvú na osobný pohovor. Na ten je potrebné sa tiež náležite pripraviť.  

 

Pokiaľ inzeruje voľné pracovné miesta konkrétna spoločnosť, zistite si o spoločnosti čo najviac informácii. Spravidla je pri inzeráte odkaz na webové stránky potencionálneho zamestnávateľa. 

 

Hľadať prácu prostredníctvom portálu Personalistka.sk je veľmi jednoduché. Veľmi intuitívne prostredie tak hravo zvládne každý užívateľ. 

 

Neplatíte žiadne poplatky, nie je potrebná žiadna registrácia a nebudeme vás obťažovať reklamnými emailami. Ľubovoľne môžete vyhľadávať tiež ponuky práce, brigády a podnikateľské príležitosti. 

 

Pre jednoduchšie vyhľadávanie voľných miest je možné nastaviť „filter novinky“, kde sa vám zobrazujú naposledy pridané ponuky práce. Pri vybraných atraktívnych zamestnávateľoch je možné zobraziť všetky ich ponuky preklikom z loga spoločnosti na hlavnej stránke pracovného portálu. 

 

 

Naše ponuky práce môžete tiež sledovať na sociálnych sieťach a byť tak s nami nepretržte v kontakte.

 

 

Eva | Personalistka.sk