Ponuka práce > Automatizovaný tester

Automatizovaný tester

Náplň práce

Pre IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme AUTOMATIZOVANÉHO TESTERA, ktorý má záujem rozširovať svoje vedomosti v tejto oblasti a zároveň by rád aplikoval svoje nadobudnuté skilly.

Náplň práce:
- príprava a vývoj testovacích skriptov
- spúšťanie automatizovaných testov
- identifikácia bugov a retesting
- zodpovednosť za technickú dokumentáciu a špecifikácie
- integrácia skriptov a podpora kontinuálnej integrácie

Požiadavky

Požiadavky:
- aspoň 1 rok skúsenosti s automatizovaným testovaním
- AJ- B2: niektorí z tvojich kolegov môžu byť zahraniční a musíš rozumieť pracovnej dokumentácii
- skúsenosť so skriptovaním v Java/ Groovy/ Python

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - možnosť kariérneho rastu, ako aj relokácie v rámci spoločnosti - preplácané certifikácie, konferencie a tréningy - motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne) - flexibilný pracovný čas - home office (1x /týž.) - sick days (4x
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)