Ponuka práce > BI Reporting Specialist

BI Reporting Specialist

Náplň práce

Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme BI Reporting Specialistu, ktorého úlohou bude:

- dátová manipulácia a tvorba data setov
- tvorba analýz a interpretácia výstupov
- vizualizácia dát a reporting
- vývoj a údržba dashboardov
- vývoj automatizovaných reportov
- participácia na zlepšovaní procesov a návrhoch nových riešení
- spolupráca s medzinárodným manažmentom a BI tímom

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať tieto kritériá:

- ukončené vysokoškolské vzdelaniie I. alebo II. stupňa v oblasti financií, informatiky alebo podobných odborov
- komunikatívna znalosť anglického jazyka (B2)
- hlboké znalosti v MS Excel, VBA
- znalosť PowerBI, prípadne iné BI tooly na vizualizáciu dát
- skúsenosť s modelovaním dát, dátovou analýzou a vytváraním reportov
- znalosť PBI, SSAS, SQL alebo SharePoint sú výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - možnosť home office (aj po pandémii) - 13. plat - dni extra voľna - kafeteria system - zľavy na produkty - výkonnostný bonus - sick days (5x/rok) - referal program
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)