Ponuka práce > SAP ABAP SENIOR DEVELOPER

SAP ABAP SENIOR DEVELOPER

Náplň práce

Do globálnej spoločnosti hľadáme SAP ABAP senior developera s nemeckým jazykom, ktorého nnáplňou práce bude:

- komplexný ABAP vývoj
- testovanie a "debugging" funkcií súvisiacich s implementáciou SAP modulov
- porozumenie a transformácia požiadaviek do technických riešení
- úzka komunikácia s developermi a budovanie vzťahov s klientmi

Požiadavky

Ú spešný kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:

- skúsenosti so SAP ABAP dizajnom a vývojom
- porozumenie SAP ABAP konceptom vývoja, smerníc a SAP architektúry
- znalosť ERP systémov
- ochota príležitostne cestovať (po uvoľnení situácie)
- komunikatívnu znalosť anglického (B2) a nemeckého jazyka (B2)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2600 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - preplatené nadčasy/ extra dovolenka za odpracované nadčasy - 3dni extra dovolenky - flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z home office - kontinuálny mentoring a poradenstvo v kariérnom vývoji - poskytovanie pravidelných hodnotení
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)