Ponuka práce > RECRUITMENT ASISTENT - ABSOLVENT

RECRUITMENT ASISTENT - ABSOLVENT

Náplň práce

Do Graftonu hľadáme novú posilu, Recruitment Asistenta, ktorý nám pomôže s aktívnym vyhľadávaním kandidátov, inzerciou a aktivitami, ktoré celkovo pomôžu a zlepšia chod nášho tímu.
Hľadáme kandidáta má záujem o prostredie HR v kombinácii s komunikáciou s kandidátmi.

Náplň práce:

- Vyhľadávanie vhodných kandidátov v internej databáze, pracovných portáloch a na sociálnych sieťach
- Komunikácia s kandidátmi ohľadom otvorených pozícií (telefonicky a emailom)
- Spracovávanie reakcií a životopisov kandidátov
- Tvorba pracovných inzercií
- Plánovanie pohovorov s kandidátmi
- Testovanie jazykovej vybavenosti kandidátov (angličtina), prípadne iné jazyky v rámci možností

Požiadavky

Náš nový člen tímu by mal mať:

- Motiváciu pre oblasť HR a recruitment
- Záujem pracovať v dynamickom prostredí - život v personálnej agentúre je rýchly, reagujeme flexibilne na potreby klientov a kandidátov
- Chuť komunikovať a byť komunikačne zdatný - telefonická komunikácia s kandidátmi je na dennej báze a tvorí veľkú časť náplne práce
- Pokročilú úroveň anglického jazyka - schopnosť testovať angličtinu kandidátov (gramatika, slovná zásoba a pod.)
- VŠ vzdelanie - sociálna a pracovná psychológia, personálny manažment alebo technické zameranie výhodou
- Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup - ak si akčný, súťaživý, máš nápady ako robiť veci lepšie a dokážeš pracovať samostatne, ale zároveň podporovať svoj tím, budeš u nás úspešný

Čo ti garantujeme:

- Skutočne sa u nás veľa naučíš - a to nie je len fráza, získaš veľmi rýchlo prehľad ako to vo svete IT recruitmentu funguje
- Budeš pracovať v zdravom prostredí, "Covid ochranu" berieme vážne
- Tvoj zaškoľovací tréning bude odborný a dobre ťa pripraví na samostatnú prácu
- Budeš mať super kolegov :)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 900 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Finančné bonusy - Možnosť home-office - 2 sick days/rok - Dovolenka navyše - Tréningy a školenia v oblasti HR - Podpora jazykového vzdelávania - Multisport karta - Iné
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)