Ponuka práce > OPERÁTOR VÝROBY V BRATISLAVE! UBYTOVANIE ZADARMO!

OPERÁTOR VÝROBY V BRATISLAVE! UBYTOVANIE ZADARMO!

Náplň práce

Hľadáme šikovných operátorov výroby do automobilového priemyslu v Bratislave.

Ponúkame:
- Základná mzda 822€
- Variabilná zložka 250€
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Stravné lístky 4,20€

Pracovná náplň:
- práca na montážnej linke
- výroba a montáž palubných dosiek
- príprava materiálu na spracovanie
- kontrola výroby
- práca na 3 zmeny
- pracovný čas PO-Pia po 8h
- Nástup IHNEĎ!

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289.

Požiadavky

- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 822 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - odmena za odporúčanie nového kolegu 700.- € - Odpracuj 100 dní a k výplate dostaneš BONUS - 500€ - výkonnostný bonus 102€ - po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 100€ - Príplatky nad rámec zákonníka - zabezpečené BEZPLATNÉ ubyto
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)
Odpovedať na inzerát