Ponuka práce > Full-Stack Developer

Full-Stack Developer

Náplň práce

Hľadáme Fullstack developera pre nový projekt zameraný na vývoj digitálnej platformy v oblasti Risk manažmentu.

Náplň práce:

- vývoj nových funkcionalít
- spolupráca na vytváraní dizajnových špecifík a ich implementácii
- participácia pri tvorbe riešení pre existujúce ale aj nové systémy
- testovanie vývojových protoypov
- mentoring pre juniornejších developerov tímu
- komunikácia s externými a internými klientmi

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- profesionálne skúsenosti vo webových technológiách
- skúsenosť s vývojom v Jave
- anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia so zahraničnými kolegami)

Výhodou sú:

- skúsenosti s SQL databázami
- znalosť CI/CD pipeline

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2300 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - príspevok do 3. piliera - flexibilný čas (6-22) - príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody) - garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu) - možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku - multikultú
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)