Ponuka práce > Brigádnik, Komparz do Televízie, Reklám, Seriálov aj Filmov - brigáda vhodná pre všetky vekové kategórie

Brigádnik, Komparz do Televízie, Reklám, Seriálov aj Filmov - brigáda vhodná pre všetky vekové kategórie

Náplň práce

Hladáme nové neokukané tváre na pozíciu: vedlajšie postavy vo filme, seriáli ci v reklame. Práca popri zamestnaní, štúdiu, materskej, dôchodku. Komparzista alebo iným názvom štatista, je to niekto, kto sa vo filme alebo v reklame objaví v pozadí hlavného herca. Komparzisti sú obsadzovaní najmä do filmov, reklám, seriálov, divadla ci TV relácií. Nie sú tu urcené žiadne podmienky. Prihlásit sa môže naozaj každý.

Požiadavky

ZARÁBAJ S ÚSMEVOM! Je tvojím snom zahrat si vo filme, oblúbenom seriáli ci objavit sa v reklame? Komparzom to nekoncí! Možno niekoho zo štábu zaujmeš natolko, že po úspešnom komparze dostaneš ponuku na nejakú menšiu hereckú rolu. A takto sa môžeš prepracovat ešte dalej. Zarad sa do databázy komparzistov ešte dnes!

Ponúkame

Nemusíš sa bát, že nevyzeráš ako herec z Hollywoodu. Pre komparz sa hodí každý. Raz potrebujeme malé deti, inokedy starých ludí, typické mamicky z domácnosti. Šanca je tu pre každého.

Ďalšie informácie

U nás nájde uplatnenie naozaj ktokolvek, nikoho z Vás neobmedzujeme vekom, vzhladom ani skúsenostami. Tešíme sa na budúcu spoluprácu s Tebou ! Viac informácii o nás a online registracný formulár nájdeš na oficiálnej stránke www.komparz.tv

Informácie o pozícii

  • Komparz.Tv
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Kultúra a umenie, Ostatné,
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
Odpovedať na inzerát