Ponuka práce > Fullstack Developer

Fullstack Developer

Náplň práce

Pre medzinárodný SW house, ktorý pracuje na projektoch pre klientov so zameraním na telco a kontaktné centrá, hľadáme do tímu skúseného Fullstack programátora.

Náplň práce:

- Návrh riešení
- Vývoj platformy
- Implementácia nových riešení a údržba existujúcich produktov
- Príprava testov

Požiadavky

Očakávané skúsenosti:

- Predchádzajúca pracovná skúsenosť ako Fullstack programátor (minimálne tri roky)
- Znalosť viacerých technológií - Angular/React (pre vývoj FE časti) a Java (pre vývoj BE časti)
- Angličtina na komunikatívnej úrovni B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Zanietenosť pre automatizáciu - Flexibilná politika v Home office - Otvorené a transparentné prostredie s mindesetom že veci sa dajú robiť rýchlejšie - Firemné výhody - stravné lístky, firemné raňajky, školenia a kurzy a ďalšie
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)