Ponuka práce > Pracovník v sklade, bez nočných zmien so mzdou 1030€ !

Pracovník v sklade, bez nočných zmien so mzdou 1030€ !

Náplň práce

Do distribučného centra dvojzmennej prevádzky hľadáme skladníka, alebo niekoho, kto by sa ním rád stal.

Vieme zabezpečiť potrebné oprávnenia na jazdu na VZV a tiež ťa zaškoliť, ak si na vozíku nikdy nejazdil.

Tvojou náplňou práce bude chystať a baliť zásielky na expedíciu.

Budeš pracovať v distribučnom centre, chystať a baliť zásielky na expedíciu

Požiadavky

- základné znalosti práce so smartfónom / skenerom
- záujem o dlhodobú prácu

V ZÁUJMU O VIAC INFO NÁM KĹUDNE ZAVOLAJTE NA ČÍSLO 0910 744 004, RADI VÁM POVIEME VIAC.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 885 EUR do 1030 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - dochádzkový bonus 120€ - príplatky za poobedné zmeny cca 25€ - voľné víkendy - žiadne nočné zmeny!
  • Miesto pracoviska: Trnava