Ponuka práce > Procesný inžinier

Procesný inžinier

Náplň práce

Hľadáme procesného inžiniera s dobrou angličtinou so záujmom byť súčasťou úspešnej automotive spoločnosti.

Vašou úlohou bude:
- Implementácia vybraných nástrojov do výrobného procesu za účelom zvyšovania produktivity a znižovania nákladov
- Spolupráca na vypracovaní layoutov
- Vypracovanie pracovných postupov a ich aktualizácia
- Školenia výrobných pracovníkov pri implementácii procesných zmien
- Dohľad nad procesmi a analýza prípadných chýb vo výrobe

Požiadavky

Od Váš očakávame:

- Skúsenosti v automotive oblasti min. 2 roky
- Aktívnu znalosť anglického jazyka
- Organizačné zručnosti a komunikatívnosť
- Skúsenosť s projektami a rôzne jazykové kombinácie sú výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity budú predstavené našim klientom priamo na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Senica