Ponuka práce > Koordinátor lean procesov

Koordinátor lean procesov

Náplň práce

Máte skúsenosti z automotive sféry a ste motivovaný/á neustálym zlepšovaním zabehnutých procesov?
Ak je Vám oblasť World Class Manufacturing procesov blízka, ozvite sa nám, možno hľadáme práve Vás.

Náplň práce:
- Kontinuálne zlepšovanie WCM procesov v oblasti kvality, zákazníckej spokojnosti, produktivity, nákladov, BOZP, environmentu a iné
- Identifikovanie a implementácia projektov s cieľom zvýšenia produktivity
- Vedenie a podpora tímu pri analýze výkonnosti a kontinuálneho rozvoja WCM projektov
- Organizovanie školení ohľadom WCM nástrojov a reporting vedeniu

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať:

- Min. 3 ročná skúsenosť v automotive sektore
- Anglický jazyk na veľmi pokročilej úrovni
- Schopnosť koordinovať tímy a komunikovať ciele
- Skúsenosť s projektami je výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity budú predstavené našim klientom priamo na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Senica