Ponuka práce > QA Automation Engineer with Javascript - TPP/Freelance & REMOTE

QA Automation Engineer with Javascript - TPP/Freelance & REMOTE

Náplň práce

Pre úspešný slovenský startup, pôsobiaci v oblasti fitness a zdravej výživy hľadáme IT testerov!!
Staň sa súčasťou agilného tímu, ktorý je otvorený novým nápadom, technologickým inováciám a neustálemu zlepšovaniu sa a uplatni svoj potenciál na pozícii QA Automation Engineer.

Náplň práce:
- príprava testovacieho prostredia
- príprava a vývoj testovacích skriptov s využitím Javascript
- spúšťanie automatizovaných testov
- automatizácia test case-ov s využitím Cypress, Postman a i.
- identifikácia bugov a retesting
- zodpovednosť za technickú dokumentáciu a špecifikácie

Požiadavky

Požiadavky:

- predchádzajúca pracovná skúsenosť so spúšťaním a vývojom automatizovaných testov minimálne 2 roky
- znalosť JAVASCRIPTu je podmienkou
- silná orientácia aspoň v jednom frameworku na automatizáciu testovania (Cypress, Senerity, Robot Framework a i.)
- schopnosť aktívne komunikovať v anglickom jazyku

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - rozvoj podnecujúce pracovné prostredie - zľavy na produkty - možnosť spolupráce na remote - online vzdelávanie a školenia - možnosti športovania na pracovisku - príspevky na stravovanie
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)