Ponuka práce > Account Specialist with French

Account Specialist with French

Náplň práce

Máte skúsenosť s Account Managementom a hovoríte plynule francúzsky?
Potom toto bude príležitosť práve pre Vás!

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Account Specialist, ktorý bude mať na starosti:

- komunikáciu s vendormi v rámci EU a CN s cieľom zvýšiť kvalitu ich listingov
- edukáciu a poskytovanie konzultácie technických aspektov efektívneho listingu
- vytvorenie guidelines
- spoluprácu s internými technickými, marketingovými a obchodnými tímami

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:

- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
- skúsenosť s account managementom
- komunikatívna úroveň ANGLICKÉHO a FRANCÚZSKEHO jazyka je PODMIENKOU
- znalosť MS Excel (V/HLOOKUP, pivot tables)
- výborné komunikačné schopnosti
- skúsenosť s projektovým managementom je VÝHODOU

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)