Ponuka práce > Hľadáme vodičov VZV, doprava do práce je zabezpečená!

Hľadáme vodičov VZV, doprava do práce je zabezpečená!

Náplň práce

Hľadme vodičov na VZV do skladu novootvorenej automobilky v Nitre.
Tvojou úlohou bude:
- vykladanie a nakladanie kamiónov
- vyskladnovanie a zaskladnovanie tovaru v regáloch
- manipulácia so zverenými komponentami
- práca so scannerom
- zásobovanie linky s pracovnými komponentami
- kontrola obalov

Požiadavky

MZDA:
skupina C - mzda od 910€ + bonusy
skupina W1 (jašterka, retrak) - mzda od 1040€ + bonusy.

Ak máš prax a platný preukaz na VZV, máš logické myslenie, si zodpovedný a dokážeš pracovat v tíme, táto ponuka je pre teba ako stvorená.

V prípade že nemáš platné papiere, nie je problém, zariadime. Ak nemáš prax a rád by si sa naučil, zabezpečíme školenie priamo vo firme.

VIAC INFO VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 985 059

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1040 EUR do 1196 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Doprava je zabezpečná z viacerých smerov: - v rámci Nitry - Trnava - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra - Piešťany - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra - Partizánske - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra - Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Je
  • Miesto pracoviska: Nitra