Ponuka práce > DEVOPS ENGINEER (Communication platforms)

DEVOPS ENGINEER (Communication platforms)

Náplň práce

Pre SW house a jeho partiu DevOps-ákov hľadáme ďalších perspektívnych kandidátov do tímu.
Čaká ťa stret s moderným tech-stackom a nasledovné činnosti:

· Správa IT infraštruktúry pre vývojový tím - podpora tímu vývojárov
· Zodpovednosť za vybudovanie, zlepšovanie a stabilitu infraštruktúry
· Automatizovanie a monitoring
· Spolu s cloud servismi (AWS) a online monitorovaním taktiež konfigurácia a deployment zmien poskytovaný tímom vývojárov
· Operations časť práce, zabezpečovaná tvojím tímom
· Udržiavanie a vylepšovanie CI/CD pipelines

Požiadavky

· Chápanie životného cyklu buildovania aplikácií a potrebných krokov na validáciu buildovania
· Linux background
· Praktická skúsenosťi so Stash / Bamboo, alebo Git
· Skúsenosti s kontajnermi (Docker), prax s Terraform a Kubernetes je veľmi vítaná
· Skúsenosti s automatizáciou a buildovaním v Maven
· Orientácia v Jave
· Chápanie microservices architektúry

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2600 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: · Zanietenosť pre automatizáciu · Flexibilná politika v Home office · Otvorené a transparentné prostredie s mindesetom že veci sa dajú robiť rýchlejšie · Firemné výhody - stravné lístky, firemné raňajky, školenia a kurzy a ďalšie
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)