Ponuka práce > C#/.NET Programátor (TPP + remote)

C#/.NET Programátor (TPP + remote)

Náplň práce

Pre nadnárodnú spoločnosť hľadáme skúseného programátora do agilného globálneho vývojového tímu odkiaľkoľvek na Slovensku. Tento tím vytvára komerčný softvér, ktorý zjednodušuje a vylepšuje správu kritických podnikových údajov. Ako člen tímu budete zodpovedný za návrh, vývoj a úspešnú implementáciu softvéru s využitím najnovších osvedčených postupov pre softvér s využitím najnovších technológií. Budete pracovať na budovaní komerčných riešení pre množstvo Microsoft technológií vrátane Active Directory a Exchange.

Požiadavky

MUST HAVE:
- Minimálne 3 a viac rokov skúseností v .NET/C#
- Skúsenosti so source control (Git) a s issue tracking (JIRA / Azure DevOps)
- Skúsenosti s prácou s agilnými vývojovými tímami
- Angličtina na komunikatívnej úrovni B2/C1

NICE TO HAVE:
- Skúsenosti s používaním Windows API (former Win32 API) a MAPI (Messaging Application Program Interface)
- Pracovná znalosť virtuálnych nástrojov a cloudového prostredia, aby bolo možné zabezpečiť a nakonfigurovať vývojové a testovacie systémy v cloude
- Všeobecné znalosti o sieťovej infraštruktúre Windows, aby uchádzač mohol úplne nakonfigurovať operačný systém Windows na prácu vo virtuálnej sieti
- Skúsenosti s unit testingom, mockingom, automatizáciou, integračným testovaním a code coverage
- Skúsenosti s test-driven developmentom alebo podobnými paradigmami

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 100% možnosť práce z domu - ročný bonus + polročný bonus - 25 dní dovolenky - preplácaná PNka - 300 eurový príspevok na zdravotné a športové aktivity - príspevok do 3. piliera - životné, úrazové a invalidné poistenie - jazykové kurzy angličtiny a
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)