Ponuka práce > AWS Infrastructure Solutions Architect

AWS Infrastructure Solutions Architect

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti poisťovníctva hľadáme cloudového architekta, ktorý by v spolupráci s ďalšími architektamii navrhoval komplexné systémy pre potreby cloud-based projektov a zároveň by pôsobil ako expert a mentor pre tím inžinierov a developerov.

Náplň práce:

- vytváranie prototypov riešení a plánu na ich implementáciu developermi, návrh súčinnosti jednotlivých komponentov
- podpora a udržiavanie existujúcej infraštruktúry
- samostatné vytváranie kvalitného a efektívneho kódu v kontexte návrhu cloudových riešení
- vedenie a mentoring vývojárskych tímov v oblasti cloudových technológií a implementácie
- code reviews, spätná väzba pre developerov v infraštruktúrnom tíme, ktorí riešenia implementujú

Požiadavky

- 5+ rokov skúseností s prácou v cloudových službách
- certifikovaný public cloud špecialista (ideálne AWS)
- skúsenosti s dizajnom architektúr za využitia Kubernetes, Machine Learning/AI, Database as Service, Serverless.
- REST-based APIs, Asynchronous and Synchronous messaging.
- Cloud Security
- skúsenosti s DevSecOps technológiami - CI/CD pipelines (e.g. Jenkins GitLab),Git, Terraform/Cloud Formation,
- skriptovanie (JSON, YAML, Helm) a automatizácia (Python/Bash/Java/Node Js)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 5000 EUR do 6500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príspevok do 3. piliera - flexibilný čas (6-22) - príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody) - garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu) - extra 5 dní dovolenky - možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)