Ponuka práce > Práca v sklade na 2 zmeny

Práca v sklade na 2 zmeny

Náplň práce

Hľadáme šikovného skladníka pre medzinárodnú spoločnosť.

Tvojou náplňou práce bude:

- Príjem a evidencia zásielok na sklad
- Nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov
- Sortácia zásielok
- Skenovanie zásielok
- Práca s internými aplikáciami spoločnosti
- Práca s VZV
- Práce na špeciálnych projektoch

Práca na ranné a poobedné zmeny:
* prvý týždeň od 6:00 do 14:30
* následne dva týždne po sebe 14:00-22:30

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289.

Požiadavky

Ak máš záujem o danú pozíciu, musíš spĺňať nasledovné kritéria:

- Máš ukončené stredoškolské vzdelanie
- Máš čistý výpis z registra trestov, pretože budeš pracovať so zásielkami, ktoré budú zasielané aj letecky
- Platný preukaz na VZV VÝHODOU, ak si šikovný tak budeš po skúšobnej dobe vyškolený aj na vysokozdvižný vozík
- Predchádzajúca skúsenosť v sklade je obrovskou výhodou, ale nie podmienkou
- Spoľahlivosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 980 EUR do 980 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,85 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti - Multisport karta -Zľavnený vstup do divadla -Zľavnený vstup do fitness centra
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)