Ponuka práce > Technológ

Technológ

Náplň práce

Do tímu technického oddelenia v Trenčíne hľadáme technicky zdatného a spoľahlivého kolegu, ktorý je zároveň tímovým hráčom a bude zodpovedať za:

- zosúľaďovanie a dohliadanie nad používanými technológiami a výrobno-technickými možnosťami vo výrobe, zámermi a návrhmi pre optimalizáciu,
- analyzovanie príčin chybovosti a spolupracovanie na ich odstránení,
- vypracovávanie pracovných postupov, dokumentácie ako i starostlivosť o technickú dokumentáciu pri nábehu nových projektov,
- plánovanie procesov a prevádzkových prostriedkov,
- stanovovanie a plánovanie kapacít strojov, zariadení a prístrojov,
- vytváranie programov a ukazovateľov (napr. spotreba, použitie, údržba,...)
- prevádzkyschopnosť technologických zariadení, priebežnú kontrolu dodržiavania technologického procesu a nastavenie správnych parametrov zariadení,
- koordináciu údržby nástrojov s termínovými požiadavkami výroby,
- navrhovanie technických riešení opráv nástrojov a ich zlepšení.

Požiadavky

- podmienkou je aktívna komunikácia v AJ,
- technické myslenie, skúsenosti s technickou dokumentáciou,
- orientácia na trhu relevantných technológií,
- skúsenosti s technológiami vibračného zvárania, tepelného nitovania, kamerových systémov;
- predchádzajúce skúsenosti s technológiami na spracovanie plastov sú výhodou.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1242 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - plat od 1.242€ v závislosti od prechádzajúcich skúseností + 20% mesačná prémia - práca v príjemnom kolektíve - stabilita nadnárodnej spoločnosti - možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch - ďalšie odborné vzdelávanie, firemné akcie - flexibi
  • Miesto pracoviska: Tren??n