Ponuka práce > Systémový inžinier pre oblasť elektro/hybridných pohonov

Systémový inžinier pre oblasť elektro/hybridných pohonov

Náplň práce

Hľadáme junior a senior vývojových inžinierov pre R&D projekty v oblasti e-mobility.

Zaujímate sa o automotive priemysel? Radi by Ste pracovaliinterdisciplinárne v oblasti mechatroniky? Ste systematická a analytickáosobnosť? Pracujete radi v tíme? Chcete rozvíjať svoj talent a naučiť sa niečonové? Ak áno, tak potom Ste vhodným kandidátom na pozíciu vývojovéhoinžiniera v Schaeffler.

Náplň práce
vývoj hybridných modulov, elektro osí, aktuátorov a podvozkových mechatronických systémov pre automobily so zameraním na mechaniku, elektrotechniku, softvér a mechatroniku
analýza a implementácia technických požiadaviek zákazníka do produktu
vytváranie špecifikácií produktu, podsystémova komponentov
vyhodnocovanie navrhnutých konceptov s ohľadom napožiadavky zákazníka a následný výber optimálneho konceptu
realizácia výpočtov a overovanie základných parametrov komponentov na základe existujúcich/definovaných modelov
komunikácia technických požiadaviek, architektúry a dizajnu s tímami systémových a simulačných inžinierov, konštruktérova softvérových inžinierov
návrh architektúry a rozhraní systému a jednotlivých komponentov
tvorba modelov systémovej architektúry v jazyku SysML

Požiadavky

VŠ II. stupňa v odbore elektrotechnika, mechatronika, automobilový priemysel, fyzika

anglický jazyk – komunikačná úroveň slovom a písmom; nemecký jazyk – výhodou

Enterprise Architect, SysML, Matlab – výhodou

vítaná je prax v oblasti vývoja a dizajnu elektrických a hybridných pohonov

vítaná je prax v oblasti systémového inžinierstva

ochota učiť sa nové veci; ochota cestovať; dobré analytické schopnosti; systematickosť; samostatnosť,; proaktívnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Vzdelávanie, veda a vývoj,
  • Plat: Od 1300 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - výška nástupného platu závisí od seniority uchádzača - 13./14. plat - jazykový príplatok - odmeňovanie za zlepšovacie návrhy - príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia - príspevok na jazykové vzdelávanie - zaujímavý sociálny program - stabil
  • Miesto pracoviska: Kysuck? Nov? Mesto