Ponuka práce > Skúsený obchodník - meracia a regulačná technika

Skúsený obchodník - meracia a regulačná technika

Náplň práce

Hľadáme samostatného obchodníka s anglickým jazykom a technickým zmýšľaním.
- aktívne vyhľadávanie a budovanie nových obchodných kontaktov
- starostlivosť o existujúcich klientov a plnenie plánu predaja
- organizácia obchodných stretnutí
- návrh zákazníckych riešení na mieru, technické poradenstvo pre zákazníkov
- dojednanie cien, spracovanie cenových ponúk a objednávok
- analýza trhu a konkurencie
- pravidelný reporting
- práca vyžaduje pravidelné cestovanie 2-3 dni v týždni

Požiadavky

- samostatná komunikácia so zákazníkmi
- spoľahlivosť, serióznosť, zodpovedný prístup k práci
- profesionálne vystupovanie
- schopnosť technického zmýšľania a odhadnúť potreby zákazníka vzhľadom k výrobnému portfóliu spoločnosti
- uprednostňujeme kandidátov z výrobno-obchodnej spoločnosti strojárskeho zamerania

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2750 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Základná zložka mzda od 1500 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidátov (môže byť aj viac) + odmeny za plnenie obchodného plánu 3% z dosiahnutých tržieb nad rámec obchodného plánu. Šikovný obchodník si tak môže zarobiť viac ako 2700 Eur! - z
  • Miesto pracoviska: Nov? Mesto nad V?hom