Ponuka práce > Contract Manager

Contract Manager

Náplň práce

Na projekt výstavby novej električkovej trati v Bratislave hľadáme Contract Managera, ktorého náplňou práce bude:

- rokovanie o rôznych typoch kontraktov s klientmi, dodávateľmi či poskytovateľmi služieb
- podpora oddelenia projektového manažmentu a projektového tímu
- komunikácia s klientmi, subdodávateľmi, stakeholdermi ako aj úradmi, bezpečnostnými orgánmi a tiež orgánmi životného prostredia

Požiadavky

Úspešný kandidáti by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- ukončený I. alebo II. stupeň vysokoškolského vzdelania v oblasti stavebníctva, práva
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka (B2)
- skúsenosť s Red Fidic Contract
- skúsenosť s účasťou na DAB (Dispute Adjudication Board)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Právne služby,
  • Plat: Od 2400 EUR do 2400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)