Ponuka práce > Procurement Specialist

Procurement Specialist

Náplň práce

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti informačných technológií hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Procurement Specialist.

Náplň práce zahŕňa:
- poskytovanie podpory pri obstarávaní so zameraním na komplexné komodity a špecifické technológie
- spoluprácu s internými a externými partnermi
- podávanie návrhov na zlepšenie
- účasť na výbere dodávateľov
- vyjednávanie zmluvných podmienok

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

- ukončený I. stupeň VŠ vzdelania alebo relevantnú pracovnú skúsenosť
- aspoň 2,5 ročnú pracovnú skúsenosť na obdobnej pozícii v oblasti obstarávania alebo supply chain
- znalosť procesov obstarávania
- pokročilá znalosť MS Excel
- komunikatívnu znalosť Anglického jazyka (B2)
- analytické myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Ostatné,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)