Ponuka práce > Software Test Engineer (manual & automation testing)

Software Test Engineer (manual & automation testing)

Náplň práce

Do medzinárodného tímu testerov hľadáme skúseného kolegu, ktorý by sa rád podieľal na vývoji chromatografického dátového systému.

Náplň práce:

- Zabezpečenie spoľahlivosti produktov pred ich uvedením na trh zákazníkom prostredníctvom testovania – manuálneho aj automatizovaného
- Analýza a vývoj testovacích materiálov a následná dokumentácia (plány testov, testovacie skripty, testovacie správy)
- Úzka spolupráca v rámci globálnych scrum tímov (Nemecko, Spojené kráľovstvo, USA)
- Zlepšenie a udržiavanie automatizácie testovania pomocou rôznych testovacích nástrojov

Požiadavky

Požiadavky:

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti softvérového inžinierstva/ IT alebo v príbuznom odbore (ukončený Bc. stupeň štúdia je podmienkou)
- predchádzajúca pracovná skúsenosť s manuálnym testovaním ale aj automatizáciou minimálne 3 roky
- Skúsenosť s viacerými typmi testovania
- Záujem o manuálne testovanie ale aj ochota testy automatizovať
- Znalosť nástroja na automatizáciu testovania – (Selenium/SoapUI atď.)
- Skúsenosti s prácou v scrum tíme
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej aj písomnej úrovni

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: · Ročný bonus v závislosti od seniority (9-12% z hrubej ročnej mzdy) · Home office 2 dni v týždni · Flexibilná pracovná doba · 3x sickday na rok · Referral program · Akciový program spoločnosti
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)