Ponuka práce > Picker- práca na 2 zmeny a doprava zdarma!

Picker- práca na 2 zmeny a doprava zdarma!

Náplň práce

Ponúkame prácu na dve/tri zmeny v sklade automobilky v Nitre.
Vašou náplňou práce bude:
- príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
- práca so scannerom, prepočítavanie kusov
- účasť na inventúrach
- označovanie a skenovanie dielov

Požiadavky

Hľadáme zamestnancov, ktorí sú:
- šikovní
- samostatní
- ochotní pracovať na 2 zmeny:
Ranná 6:00 - 14:15
Poobedná 14:15 - 22:30

VIAC INFO VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 985 059

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 860 EUR do 989 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Možnosť zaškolenia na VZV, po zaškolení je základná mzda od 910 do 1040€! Dochádzkový bonus k mzde: - po mesiaci +5% - po dvochm mesiacoch +10% - po troch mesiacoch +15% DOPRAVA ZDARMA Z ROZNYCH SMEROV: - v rámci Nitry - Trnava - Sereď - Šintava -
  • Miesto pracoviska: ?a?a