Ponuka práce > Technical Business Analyst

Technical Business Analyst

Náplň práce

Pre nášho klienta, popredného výrobcu chemických produktov, hľadáme človeka do tímu analytikov, ktorý má záujem o data a business intelligence a rád by sa v tejto oblasti zdokonaľoval. Skvelá príležitosť pre juniornejších kandidátov.

- práca s Microsoft a BI technológiami pri analýze a reportovaní dát
- práca s finančnými databázami, vytváranie a testovvanie biznis logiky
- kooperácia v rámci medzinárodného prostredia
- rozsiahly tréning v reportingových nástrojoch (Power BI, Sharepoint, VBA, DAX, MDX a iné)

Požiadavky

- vzdelanie zamerané na biznis vo finančných, IT alebo príbuzných oboroch
- analytické myslenie, orientácia na detail a tímový duch
- pokročilá úroveň angličtiny (slovom aj písmom)
- pokročilé znalosti Excel (vrátane VBA)
- záujem o pokročilé reportingové nástroje (BI, makrá)
- znalosti SAP CO výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - výkonnostný bonus - sick days, možnosť HO, 25 dní dovolenky - životné poistenie a zdravotná starostlivosť - zľavy na produkty - školenia, firemné udalosti - refferal bonus, cafeteria
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)