Ponuka práce > Business & SW Analyst

Business & SW Analyst

Náplň práce

Pre fin-tech spoločnosť, ktorej biznis figuruje v zahraničí a na Slovensku pôsobí ako IT divízia, hľadáme biznis a softvér analytika, ktorý sa bude zameriavať na projekt z oblasti online bankových produktov.

Pracovná náplň:

- analýza biznisových potrieb a požiadaviek
- analýza a spracovanie komplexných technických špecifikácii
- zodpovednosť za vytvorenie technickej dokumentácie
- návrh funkčného dizajnu a architektúry
- úzka kooperácia s biznisom a IT (product owner, developeri, testeri)
- komunikácia s developermi počas vývoja a implementácie platformy

Požiadavky

Požadované znalosti a skúsenosti:

- skúsenosti so softvérovým dizajnom (banking, finance)
- prehľad v metodikách a postupoch softvérového vývoja
- schopnosť pochopiť biznisové potreby
- BPMN, ICT analytické tooly, UML
- profesionálna komunikácia v anglickom jazyku- B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - možnosť kariérneho rastu, ako aj relokácie v rámci spoločnosti - preplácané certifikácie, konferencie a tréningy - motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne) - flexibilný pracovný čas - home office (50%) - sick days (4x /ro
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)