Ponuka práce > Access Management Specialist

Access Management Specialist

Náplň práce

Máte analytické myslenie, prehľad v IT a systematický prístup k práci?
Pre nášho klienta, globálneho lídra v oblasti poisťovníctva, hľadáme špecialistu do Access Compliance tímu. Jeho úlohou je zabezpečiť, aby nastavené IT procesy zodpovedali nastaveným kritériám, boli auditovateľné a uľahčili prácu iným oddeleniam.

Vašou náplňou práce bude:
- kontinuálne zlepšovanie a zjednodušovanie servisov a procesov pomocou analýzy dát a spoluprácou na automatizácii riešení
- vyhodnocovanie compliance procesov a aktivít tak, aby zodpovedali stanovám "IT General Controls"
- podpora a konzultácia recertifikácie a revízií v oblasti prístupov a identity IT (access and identity rights)
- Access and identity management

Požiadavky

- Všeobecný prehľad v IT, ideálne v oblasti security, administrácie a Access manažmentu biznis aplikácii
- Skúsenosti s SQL a/alebo Power BI
- Low-code Apps alebo Power Automate výhodou
- Skúsenosti so získavaním a analýzou relevantných informácií
- skúsenosti s prácou v komplexných systémoch, analytické a kreatívne myslenie
- dobrá znalosť angličtiny - slovom aj písmom

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príspevok do 3. piliera - flexibilný pracovný čas (6-22) - príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody) - garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu) - extra 5 dní dovolenky - multikultúrne prostredie
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)