Ponuka práce > Senior Security and Compliance Analyst

Senior Security and Compliance Analyst

Náplň práce

Pre nášho klienta, jedného z popredných výrobcov turbín, hľadáme Security and compliance analytika, ktorý by mal na starosti konfiguráciu a patching v rámci globálnej organizácie.

Náplň práce:
- architektúra a dizajn konfiguračných riešení za použitia Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM).
- práca s Microsoft SCCM na nastavovaní základnej konfigurácie pracovným staniciam a administrácii operačných systémov
- vývoj a údržba security updates, patching, hotfixes, updates
- analýza incidentov a problémov a programové riešenie vzniknutých problémov s administrátormi a desktop support tímami
- asset management, nastavovanie group policy, troubleshooting
- spolupráca na dokumentácii a návrhu riešeni, subject matter expert

Požiadavky

- 3-5 rokov skúseností s architektúrou a návrhom riešení v oblasti patching a configuration management v Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM).
- skúsenosti so skriptovaním (Batch/PowerShell/VB/etc.)
- hĺbková znalost Windows ( installation/support/packaging)
- skúsenosti s manažovaním AD & GPO
- skúsenosti PDQDeploy, Absolute a pod. výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - extra 5 dní dovolenky - flexibilný pracovný čas - možnosť HO/remote - príspevok do 3. piliera - životné poistenie - refferal bonus, dobrovoľnícky deň voľna a iné.
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie