Ponuka práce > Expert na finančné trhy

Expert na finančné trhy

Náplň práce

Si odborník na finančné trhy a chceš pracovať v medzinárodnej spoločnosti s globálnym pôsobením? Aktuálne totižto hľadáme skúseného kontrolóra pre finančné trhy.

Hlavnou náplňou práce bude:

- zabezpečovanie dôkladnej bankovej operatívy pre klientov súvisiacich s finančnými trhmi
- koordinácia a zabezpečovanie optimalizačných procesov v poskytovaní služieb
- Identifikácia a následná implementácia nových postupov v rámci zlepšenia organizácie jednotlivých interných procesov súvisiacich s finančnými trhmi
- zosúladenie činností medzi jednotlivými timámi a oddeleniami pre zabezpečenie komplexných služieb
- vypracovanie working place instructions, tvorba tréningových plánov a školení ohľadne nových updatov v reguláciách
- vedenie krátkodobých ale aj dlhodobých projektov
- komunikácia so stakeholdermi

Požiadavky

Pre výkon prace musíš spĺňať následovné požiadavky:

- plynulá komunikácia v anglickom jazyku na úrovni C1
- minimálne 2 roky skúsensoti z oblati bankovníctva, finanačných trhov, tradingu alebo projektového manažmentu v banke
- dynamický a tímový prístup pri plnení jednotlivých požiadaviek
- analytické a komunikačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príspevok na stravné lístky - Online benefitový systém Cafeteria - Referenčný bonus - Finančné bonusy na pracovné jubileá - Home Office - Extra dni dovolenky - Nemocenské voľno - Teambuildingové aktivity - a mnoho ďaľšieho...
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)