Ponuka práce > SKLADNÍK NA VZV (KECHNEC) - 3 zmenka

SKLADNÍK NA VZV (KECHNEC) - 3 zmenka

Náplň práce

Pre stabilnú zahraničnú automotive spoločnosť pôsobiacu v Kechneci hľadáme pracovníkov na pozíciu SKLADNÍK S VZV PREUKAZOM.

NÁPLŇ PRÁCE:
- príjem, skladovanie a evidencia materiálu
- zásobovanie výrobných liniek materiálom
- práca s čelným elektrickým VZV alebo vláčikom
- inventúry
- balenie servisných dielov
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Požiadavky

- SŠ vzdelanie resp. výučný list
- Skúsenosti na pozícii skladník min.1 rok
- Preukaz na VZV - PODMIENKA (ak nie je platný, ochota obnoviť si ho na vlastné náklady)
- Ochota pracovať na zmeny (3 zmenka 12tky PO-PIA)
- Základné počítačové zručnosti
- Zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 814 EUR do 950 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí -13.plat garantovaný zamestnávateľom - Stravné lístky - Príspevky zo Sociálneho fondu - Príspevok na cestovné - Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)