Ponuka práce > SAP PM SENIOR KONZULTANT

SAP PM SENIOR KONZULTANT

Náplň práce

Do globálnej spoločnosti hľadáme SAP PM senior konzultanta, ktorého náplňou práce bude:

- implementácia nových riešení
- starostlivosť a údržba existujúcich riešení v SAP PM module
- návrh, vývoj, konfigurácia, dokumentácia a testovanie riešení v SAP podľa funkčných a technických požiadaviek
- úzka komunikácia s tímom developerov
- komunikácia a budovanie vzťahov s klientmi
- poskytovanie expertízy a dohľadu nad SAP procesmi
- inovácie existujúcich procesov z funkčného a technického hľadiska

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

- pracovné skúsenosti v SAP PM module
- skúsenosti s implementáciou, prispôsobením a správou SAP PM modulu
- ABAP znalosti- debugging
- prehľad v SAP architektúre
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka (B2)
- ochotu príležitostne cestovať
- schopnosť riešiť problémy a proaktíny prístup

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2600 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - preplatené nadčasy/ extra dovolenka za odpracované nadčasy - 3dni extra dovolenky - flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z home office - kontinuálny mentoring a poradenstvo v kariérnom vývoji - poskytovanie pravidelných hodnotení
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)