Ponuka práce > Regionálny riaditeľ

Regionálny riaditeľ

Náplň práce

Skvelá pracovná príležitosť v riadení prevádzok v gastronomickej oblasti!
Hľadáme kvalifikovaného a ambiciózneho kandidáta na pozíciu REGIONÁLNY RIADITEĽ.

Vašou úlohou bude:
- Riadenie a zodpovednosť za priradené závodné prevádzky
- Komunikácia s vedúcimi prevádzok, personálom a stravovacími komisiami
- Zodpovedanie za hospodársky a ekonomický výstup svojich regiónov, prichádzať s novými možnosťami a ideami pre ich zlepšenie
- Komunikácia s klientmi
- Koordinovanie, motivovanie a podpora svojich zamestnancov
- Zabezpečovanie prevádzkových štandardov
- Hľadanie riešení vzniknutých problémov operatívy
- Pravidelný reporting nadriadeným

Požiadavky

Požiadavky na danú pozíciu sú:

- Aspoň 3-ročná skúsenosť na obchodníckej pozícii
- Výborné obchodnícke zručnosti
- Zodpovednosť za hospodárske výsledky viacerých prevádzok súčasne
- Riadiace schopnosti
- Znalosti z oblasti ekonomiky a financií
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Gastronomia a hotelierstvo,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: ?ilina