Ponuka práce > Frontend developer(React/Angular) - TPP, REMOTE

Frontend developer(React/Angular) - TPP, REMOTE

Náplň práce

Do medzinárodného tímu hľadáme motivovaného a kreatívneho vývojára aplikácií, ktorý bude zdieľať a rozširovať svoje skúsenosti v dynamickom a kolaboratívnom prostredí.

Náplň práce:

- návrh a vývoj riešení v Javascripte
- tvorba nových funkcionalít
- integrácia riešení a deployment
-identifikácia a používanie nástrojov DevOps na nepretržitú integráciu, zostavovanie a monitorovanie riešení
- technické vedenie vývoja novej globálnej aplikácie v rámci cenotvorby (koordinácia developerských aktivít)

Požiadavky

Požiadavky:

- minimálne 3 roky skúseností s vývojom front-end aplikácií pri použití technológii JavaScript, ideálne React/Angular framework
- skúsenosť a motivácia s prácou v agilnom prostredí
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej a písomnej úrovni (B2)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - flexibilná pracovná doba - výkonnostné finančné bonusy - 3 dni extra dovolenky - vzdelávacie programy - relaxačné programy - prémiový zdravotný balíček - multisport karta
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)