Ponuka práce > Mediator JAVA spring boot developer

Mediator JAVA spring boot developer

Náplň práce

Otvára sa možnosť pre Java programátorov pracovať na projektoch v oblasti IoT a automatizačných riešeniach. Pre spoločnosť so stabilným zázemím v Luxembursku hľadáme programátorov, ktorí pátrajú po viac ročnej spolupríci.
Keďže ideme s dobou, prácu je možné vykonávať plne z pohodlia domova.

Do kompetencií bude spadať:

- návrh a vývoj WEB base riešení v Spring boote.
- automatizácia a digitalizácia produkcie
- podieľanie sa na architektúre
- zhruba 15-20% FE vývoj web stránok pre potreby biznisu
- testing

Požiadavky

- aspoň 2 roky aktívne skúsenosti v Spring boote
- znalosť buď Javascriptu alebo Vue.js
- znalosť SQL databáz a/alebo MongoDB
- anglický jazyk na úrovni B1

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 23 EUR do 29 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príspevok do 3.piliera - vianočný bonus - loyality bonus Kompletný zoznam benefitov je kandidátom predstavený na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Ko?ice I