Ponuka práce > Business Analyst- Tableau

Business Analyst- Tableau

Náplň práce

Hľadáme Tableau špecialistov pre medzinárodný tím, ktorý bude zodpovedný za komplexnú údržbu tejto platformy v súlade z potrebami interných zákazníkov.

Pracovné zodpovednosti:
- Tableau, BI engineering
- spracovanie a analýza dát
- tvorba vizualizácii
- návrhy pre systémové a bezpečnostné zlepšenia
- kooperácia na možnostiach automatizácií automatizáciách
- spravovanie povolení a nastavovanie prístupov
- riešenie technických problémov

Požiadavky

Požadované skúsenosti:

- profesionálne skúsenosti s platformou Tableau
- skúsenosti s SQL
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku- B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 4800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity:   Spoločnosť ponúka množstvo výhod, ktoré Vám budú predstavené samotnou spoločnosťou.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)