Ponuka práce > Full Stack Developer (JS/PHP) - TPP, REMOTE

Full Stack Developer (JS/PHP) - TPP, REMOTE

Náplň práce

Si skúsený Javascript programátor a vieš si predstaviť pracovať pre pobočku zahraničnej banky na Slovensku? Pre nášho klienta hľadáme frontend programátora s chuťou prejsť do fullstack vývoja, ktorý pomôže zlepšovať interné IT systémy.

Náplň práce:

- budeš sa podieľať na návrhu, vývoji a aj samotnej implementácii SW a webových riešení
- budeš participovať na vývoji frontend ale aj backend časti
- po napísaní kódu bude z tvojej strany potrebné vykonať aj testing
- po implementovaní systému budeš zodpovedný za jeho údržbu

Požiadavky

Požiadavky:

- predchadzajúca pracovná skúsenosť ako Javascript programátor minimálne 2,5 roka (skúsenosť s Vue.js je výhodou)
- znalosť API, SQL
- skúsenosť s BE vývojom, ideálne v PHP
- pokročilá úroveň anglického jazyka je tiež dôležitá, pretože budeš komunikovať na dennej báze

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2410 EUR do 2410 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - Finančný príspevok pri významných životných udalostiach - Príspevok do III. piliera - Príspevok na životné poistenie - Referral bonus - Dni dovolenky navyše - Možnosť home-office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)