Ponuka práce > DevOps - Pricing application

DevOps - Pricing application

Náplň práce

Hľadáme talentovaného DevOps inžiniera, ktorý by sa v rámci agilného tímu podieľal na vývoji komplexnej, globálne využívanej pricing platformy. Pod taktovkou CIO by Vašou náplňou práce bolo:

- design, implementácia a podpora infraštruktúrnych technológii pre vývoj kritickej aplikácie
- automatizácia procesov na release a deployment, analýza a zlepšovanie existujúcich procesov
- troubleshooting a monitoring
- práca v tíme, ktorý sídli v Bratislave, kolaborácia v medzinárodnom prostredí

Požiadavky

- 3 roky skúseností s manažovaním a deploymentom enterprise aplikácií
- CI/CD, Jenkins, SVN/Git/RTC
- skúsenosti s Middleware výhodou
- skúsenosti s Cloudovými službami - AWS, Azure, Google cloud, IBM Cloud, Redhat OpenShift.
- znalosti Docker a Kubernetes

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2800 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Home Office, Flexibilný pracovný čas - 3 dni dovolenky navyše, extra dni voľna v prípade dôležitých životných udalostí - 3 sick days - možnosti vzdelávania pomocou eLearning platforiem - 100% PN až na 60 dní - Multisport - Príspevok do 3. piliera -
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)