Ponuka práce > CMS Specialist

CMS Specialist

Náplň práce

Pre švajčiarsku spoločnosť na rozbiehajúci sa project hľadáme CMS Špecialistu, ktorý:

- bude zapojený do projektu tvorby interného web portálu od úplného začiatku
- stane sa súčasťou novo vytvoreného medzinárodného tímu ako Aplikačný šepcialista so zameraním na e-commerce
- bude pracovať na web platforme založenej na SAP Commerece Cloud
- bude mať na starosti definovanie a koordináciu ICT požiadaviek od stakeholderov v súvislosti s produktovým manažmentom, marketingom a e-commerece
- bude zodpovedný za systémovú konfiguráciu, tvorbu obsahu, access management a testovanie
- bude pôsobiť ako L2 podpora

Požiadavky

Vhodný kandidát na tejto pozícii by mal mať:

- profesionálna skúsenosť s CMS systémami
- skúsenosť s prácou na projektoch – ideálne s implementáciou/ optimalizáciou webových portálov
- skúsenosti s Angular/Typescript
- komunikatívnu znalosť angličtiny (B2)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1900 EUR do 2600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - home office - flexibilný pracovný čas - 25 dní dovolenky - možnosti vzdelávania a certifikácii (500€/ročne) - príspevky na športové a kultúrne aktivity (300€/ročne)
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)