Ponuka práce > MS SQL DEVELOPER

MS SQL DEVELOPER

Náplň práce

Baví Vás práca s databázami a orientujete sa aj v ich vývoji?
Do vývojového tímu nášho klienta hľadáme skúseného DB developera, ktorý sa bude podieľať na vývoji core Insurance systémov.
Pracovať možno z Bratislavy, Prievidze alebo Žiliny a samozrejme do veľkej miery aj z domu.

Náplň práce:

- spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia v spolupráci s ostatnými členmi tímu - implementácia a optimalizácia transformačných procedúr
- tvorba biznis aplikácií používaných v rámci ODS/DWH riešení
- vývoj riešenia realizujúceho near realtime transformácie medzi zdrojovými systémami a cieľovou DB (MS SQL)

Požiadavky

- relevantné skúsenosti s vývojom MS SQL Server (primárne DB engine, písanie dotazov, procedúr, performance tunning)
- vítané sú biznis znalosti z poisťovníctva, bankovníctva
- aspoň 1 rok praxe vo vývoji DB riešení
- samostatnosť a proaktívny prístup, analytické myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 3-4 dni dovolenky navyše nad rámec zákona - flexibilný pracovný čas - cafeteria benefit systém - firemná telocvičňa a knižnica - prepracovaný vzdelávací systém, - príspevok do DDS - 2 celofiremné teambuildingy ročne, 2 divízne teambuildingy - a i
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)