Ponuka práce > PL/SQL Developer - medior

PL/SQL Developer - medior

Náplň práce

Baví ťa vývoj a chceš sa zlepšovať v tvorbe webových aplikácií? Máš chuť pracovať s najnovšími technológiami a sledovať nové trendy? Do vývojárskeho tímu nášho klienta hľadáme šikovného databázového developera na dynamický projekt

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU:
- spolupodieľať sa na vývoji SW riešenia pre telco klientov spoločnosti
- vyvíjať pridelenú časť aplikácie podľa zadanej špecifikácie
- implementovať aplikačné funkcie, zmenové požiadavky, testovať vytvorené funkcie, nasadzovať do produkcie
- spolupracovať a aktívne komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

Prácu je možné vykonávať z Bratislavy, Prievidze alebo Žiliny a samozrejme do veľkej miery aj z domu.

Požiadavky

- skúsenosti s Oracle DB a s vývojom SQL - ideálne PL/SQL, prípadne aj MS SQL, MySQL
- skúsenosti s Angular a node.js, prípadne chuť naučiť sa a pracovať s týmito technológiami
Výhodou:
- znalosti UML
- predchádzajúca prax vo vývoji SW riešení

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 3-4 dni dovolenky navyše nad rámec zákona - flexibilný pracovný čas - cafeteria benefit systém - firemná telocvičňa a knižnica - prepracovaný vzdelávací systém, - príspevok do DDS - 2 celofiremné teambuildingy ročne, 2 divízne teambuildingy - a i
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)