Ponuka práce > Medior QA Automation Engineer (TPP, REMOTE)

Medior QA Automation Engineer (TPP, REMOTE)

Náplň práce

Pre nášho klienta, hľadáme do medzinárodného tímu IT testerov kolegov so skúsenosťami s automatizovaných testingom a s víziou zlepšovania existujúcich riešení a testovacích stratégii.

Náplň práce:
- vyhodnocovanie nástrojov a technológii použitých pri automatizácii testov
- navrhovanie a vykonávanie automatizovaných testov
- určovanie priorít pre testovacie scenáre a vytváranie plánov na ich vykonávanie
- vedenie dokumentácie pre automatizované procesy vrátane testovacích plánov, postupov a prípadov
- zostavovanie testovacích rámcov, zaznamenávanie a dokumentácia chýb v systéme sledovania

Požiadavky

Požiadavky:

- skúsenosti v oblasti automatizovaného testovania, minimálne 2 roky
- znalosť aspoň jedného objektovo-orientovaného programovacie jazyka, ideálne JAVA
- pracovné skúsenosti s technológiami Selenium, Jira, Confluence
- znalosť anglického jazyka na úrovni B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - Možnosť full remote spolupráce - Extra dni dovolenky - Príspevok na dôchodkové sporenie - Referral bonus - Možnosti vzdelávania v podobe rôznych kurzov, školení
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)