Ponuka práce > IT Server Administrator (Azure)

IT Server Administrator (Azure)

Náplň práce

Pre slovenskú spoločnosť s globálnym pôsobiskom hľadáme do tímu skúseného IT administrátora, ktorý bude zodpovedný primárne za správu Windows serverov, avšak čiastočne aj za správu serverov Linux.

Náplň práce:

- Správa a údržba serverov Windows a Linux
- Správa Office 365 a prostredia MS Azure
- Správa virtuálnych strojov (Microsoft hypervisor)
- Troubleshooting (HW aj SW)
- Riešenie problémov so sieťami
- Poskytovať podporu k produktom spoločnosti Microsoft

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii
- Skúsenosti so správou Windows serverov a znalosť Linux systémov
- Znalosť MS Azure prostredia a Office 365

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2800 EUR do 2800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - vždy 20 stravných lístkov na mesiac - Vianočné odmeny (približne vo výške 1 platu) - Flexibilný pracovný čas - Možnosť občasnej práce z domu - Preplácanie certifikátov a kurzov - Prístup k najnovším technológiám - Zmluva na dobu neurčit
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)