Ponuka práce > Node.js Developer - REMOTE

Node.js Developer - REMOTE

Náplň práce

Pre úspešný slovenský startup, pôsobiaci v oblasti fitness a zdravej výživy hľadáme developerov!
Staň sa súčasťou agilného tímu, ktorý je otvorený novým nápadom, technologickým inováciám a neustálemu zlepšovaniu sa a uplatni svoj potenciál na pozícii Node.js Developer.

Náplň práce:

- vývoj in-house riešení
- primárne zameranie na backend development
- integrácia platformy s dodávateľom služieb
- uplatňovanie CI/CD a DevOps princípov
- implementácia nových riešení
- spolupráca pri tvorbe automatizácii
- návrh zlepšení procesov a SW riešení

Techstack:

Node.js, TypeScript
AWS, Lambda, API Gateway
NoSQL DB, DynamoDB
Git

Požiadavky

Požadované skúsenosti:

- skúsenosti s vývojom v Node.js
- záujem o cloud platformy (ideálne aj skúsenosti)
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku- B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2100 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - rozvoj podnecujúce pracovné prostredie - zľavy na produkty - možnosť spolupráce na remote - online vzdelávanie a školenia - možnosti športovania na pracovisku - príspevky na stravovanie
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)