Ponuka práce > Hľadá sa finančný analytik s francúzštinou!

Hľadá sa finančný analytik s francúzštinou!

Náplň práce

Považuješ sa za dynamického človeka, pre ktorého NIE nie je odpoveď? Detaily máš v oku a vieš, že time-manažment je kľúčový? Chceš využiť svoje znalosti angličtiny a francúzštiny? Tak to hľadáme presne Teba! Staň sa novým členom AR tímu v známej medzinárodnej spoločnosti!

Aké aktivity na Teba čakajú?
- Každodenné činnosti v oblasti správy úverov
- Autorizácia platobných podmienok v koordinácii s obchodnými manažérmi
- Reporting vývoja platobných podmienok
- Monitoring úverových rizík
- Analýza a optimalizácia pohľadávok a inkasných aktivít
- Podpora komplexnej optimalizácie procesov a implementácia osvedčených postupov

Požiadavky

Veľmi radi Ťa na pozíciu zvážime, ak spĺňaš nasledovné kritériá:
- Plynulá znalosť anglického a francúzskeho jazyka (úroveň B2)
- VŠ vzdelanie ekonomického zamerania alebo predošlá skúsenosť v danej oblasti je výhodou
- Skúsenosť s programom SAP a pokročilá úroveň MS Excel je výhodou
- Zmysel pre detail, silné organizačné zručnosti
- Analytické myslenie a prozákaznícka orientácia

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúa zaujímavé benefity ako napríklad: - 13. plat - výkonnostný bonus - životné poistenie a zdravotnú starostlivosť - sick days - škôlku A mnoho iného...
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)