Ponuka práce > Temporary Recruitment consultant

Temporary Recruitment consultant

Náplň práce

Do nášho prešovského tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Temporary recruitment consultant.

Aká bude náplň Tvojej práce:
- vyhľadávanie vhodných kandidátov na pozície vo výrobe na pracovných portáloch a na sociálnych sieťach ( Profesia, FB, a pod.)
- spracovávanie reakcií kandidátov a tvorba pracovných inzercií
- príprava výberových konaní
- vedenie pohovorov a vyhodnocovanie kandidátov, testovanie kandidátov
- starostlivosť o kľúčových klientov spoločnosti
- vedenie personálnej administratívy dočasne pridelených zamestnancov
- starostlivosť o dočasne pridelených zamestnancov
- riadenie personálnych projektov v oblasti náborov i poradenstva
- ďalšie činnosti v rámci dohodnutého druhu práce

Požiadavky

Čo od Teba čakáme:

- Skúsenosť so sourcingom a náborom zamestnancov na rôzne typy pracovných výrobných pozícií je podmienkou
- Orientácia v oblasti Zákonníka práce výhodou - je fajn, ak máš základný prehľad, všetko ostatné Ťa radi naučíme
- Motivácia pre oblasť HR - predovšetkým pre nábor a vyhľadávanie kandidátov
- Záujem pracovať v dynamickom a rýchlo meniacom sa prostredí
- Chuť komunikovať s rôznymi kandidátmi a byť naozaj komunikačne zdatný– komunikácia s kandidátmi je na dennej báze
- Pokročilá úroveň anglického jazyka je podmienkou. Znalosť iného jazyka je výhodou
- Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup k práci
- Sebamotivácia, chuť učiť sa a napredovať
- VP. sk B- aktívny vodič

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 900 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Čo ponúkame: - Prácu v stabilnej spoločnosti - Podpora jazykového vzdelávania - Sick days - Dni dovolenky navyše - Multisport karta - Možnosť využitia "home office" po zapracovaní - Teambuildingy - Finálna výška mzdy bude závisieť od skúsenosti kon
  • Miesto pracoviska: Pre?ov