Ponuka práce > Procurement Project Manager

Procurement Project Manager

Náplň práce

Vyznáte sa v logistických procesoch a komodita Contract Logistics Vám nie je neznáma?

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v segmente automotive hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Procurement Project Manager, ktorého náplňou práce bude:

- zodpovednosť za špecifické projekty
- nákup služieb v oblasti logistiky
- tender management
- vytváranie RFQs
- podávanie návrhov na zlepšenie a zníženie nákladov

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

- ukončený I alebo II. stupeň VŠ v jednej z oblastí: Logistika, Supply Chain Management alebo Engineering
- 3-5 rokov skúseností na obdobnej pracovnej pozícii
- skúsenosť v automotive je PODMIENKOU
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka (B2)
- dobrá znalosť logistických procesov
- skúsenosť s nákupom

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 3000 EUR do 3600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)